Printbox.cz : digitální velkoplošný tisk - singmaking - výroba reklamy

Kompletní služby v oblasti výroby reklamy


SPECIALITA:

vysoce kvalitní tisk UV tvrzenými barvami! Více ZDE


Interiérové doplňky

Naše špičkové technologie nám umožňují velmi kvalitní tisk na nebývale širokou paletu materiálů. To umožňuje také výrobu elegantních a praktických interiérových doplňků - fototapet, žaluzií, rolet, paravánů (stojících i závěsných), obrazů, pracovních podložek atd. Pro tento sortiment disponujeme rozsáhlou galerií fotografií české krajiny a také japonskými kaligrafiemi. Jednotlivé motivy jsou volně kombinovatelné podle Vašeho přání. Pro výrobu všech doplňků je také možné použít Vámi dodanou grafiku, bude-li v odpovídající kvalitě!

Galerie fotografií pro výrobu interiérových doplňků.

Fototapety

jakýchkoliv rozměrů s garancí návaznosti barev i motivů na jednotlivých dílech. Fototapety mohou být papírové (od nejlevnějších materiálů po luxusní strukturované), nebo textilní. Vzorky materiálů Vám předvedeme na našem pracovišti, nebo zašleme poštou. Rozměry jsou individuální podle aplikační plochy!

Žaluzie

Vertikální žaluzie jsou vždy dodávány podle individuálního přání zákazníka - kvůli rozdílným rozměrům interiérů, ve kterých jou instalovány. Žaluzie mohou být textilní, z vyztuženého PVC plného či síťového.

Paravány stojící

Standartní velikost jednoho křídla je 200 cm výška, 60 cm šířka. Počet křídel může být individuélní - běžně jsou 3. Výplň je z materiálu TYVEK - velmi odolného, strukturou připomínajícího ruční papír, nebo z netkané textílie. Je zasazen v dřevěném mořeném rámu. Potisk jednostranný

Paravány závěsné

Standartní velikost je 160 cm výška, 60 cm šířka. Potisk na materiálu TYVEK - velmi odolném, strukturou připomínajícího ruční papír. Zakončeno dřevěnými mořenými lištami.

Obrazy

Velmi kvalitní tisk na lesklém či matném materiálu, možnost strukturovaného lamina se saténovým efektem. tuhý podklad, rám. Běžně do velikosti cca 80 cm šíře, výška v poměru (u obrazů na výšku naopak)

Nahoru


Klienti / Reference

Cedule na Pardubickém letišti Mapa Pardubic Reklama Perštejn Reklama Autoprodej Dukla